top of page

АЛЬТЕРНАТИВИ

до 1С/BAS Бухгалтерії

Облікові системи, які дозволяють вести бухгалтерський та податковий облік.
Системи розташовані в алфавітному порядку.

accent_logo_205_205.png

АКЦЕНТ


Програма для обліку та управління підприємством нового покоління. Унікальна маштабованість рішень, вбудовані інструменти розширення функціональності, орієнтовані на бухгалтера та звичні інструменти розробки для програміста

DebetPlus.png

ДЕБЕТ ПЛЮС


«Дебет Плюс» — українська компанія-розробник програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського, оперативного та фінансового обліку. Співпраця з нами — це можливість отримати повний спектр послуг автоматизації бізнес-процесів — розробка, впровадження, супровід — безпосередньо від компанії-розробника програмного забезпечення.

Made in Ukraine.png

ІНФО-БУХГАЛТЕР


Програма для автоматизації ведення бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу.

Made in Ukraine.png

ІНФО-ПІДПРИЄМСТВО БУХГАЛТЕРІЯ


Оптимальна по функціональності і вартості програма для бухгалтерії, що дозволяє без проблем вести облік на підприємстві і отримувати необхідну звітність. В програму входить комплексний облік зарплати і кадрів! Протягом року оновлення безкоштовні.

Логотип ЕЛФІ_edited.jpg

КІБЕР-БУХГАЛТЕРІЯ ЕЛФІ

АКЦІЯ!
Безкоштовний перенос базової інформації з програми 1С

Програма бухгалтерського та податкового обліку зі штучним інтелектом для середніх та невеликих підприємств у сферах виробництва, торгівлі та послуг. Практично самостійно веде аналітичний, синтетичний і податковий облік та формує ВСІ звітні документи і файли.

HappyBuh.png

ХЕПІ БУХ


1-го березня 2022 року фірмі Байт виповнилось 28 років! Хочемо презентувати Вашій увазі основний наш програмний продукт, результат багаторічної праці - бухгалтерську програму ХЕПІ-БУХ. Наша фірма є однією з перших в Україні, котра вийшла на ринок комп'ютерних програм по автоматизації бухгалтерського обліку. Ми були учасниками першого всеукраїнського конкурсу бухгалтерських програм котрий проводився в Львові під егідою Галицьких контрактів у 1995 році. За весь цей період ми здобули величезний досвід і створили дійсно хорошу бухгалтерську програму і відгуки наших клієнтів дають нам право це стверджувати. Програма ХЕПІ-БУХ повністю адаптована під Українське законодавство станом на сьогоднішній день. Програма ув'язана з системами Клієнт-банк, експортує дані в програми Медок, iFin, Сота, Соната, Арт-Звіт, Єдине вікно.... А найбільшою перевагою ХЕПІ-БУХ - є її простота і доступність. Програма готова до роботи одразу після встановлення, а підтримка розробником єдиної конфігурації дозволяє уникнути будь-яких додаткових витрат по її обслуговуванні. Автоматичне оновлення через мережу інтернет, лінія підтримки безпосередньо від розробника, допомога через віддалений доступ, швидке реагування на будь-які зміни в законодавстві, абсолютно чистий ліцензійний програмний продукт українського виробника - основні наші переваги.

Made in Ukraine.png

BOOKKEEPER


SaaS-продукт для автоматизації бухгалтерського обліку на сучасній програмній платформі A2v10

DilovodLogo.png

DILOVOD


Dilovod - український онлайн-сервіс для ведення управлінського, бухгалтерського обліку та складання звітності. 
Dilovod для підприємців - базове рішення для бізнесу, яке не потребує знань бух. обліку, що об'єднає роботу всіх співробітників і дозволить контролювати бізнес онлайн.
Dilovod для бухгалтерів - сучасна онлайн-бухгалтерія та електронна звітність для всіх систем оподаткування. Проста, надійна, завжди актуальна, з безкоштовною підтримкою. Спростить ведення обліку і заощадить особистий час.

IFin.ua

IFIN


Ведіть свій бізнес, а бухгалтерією займеться iFin iFin для всіх, хто хоче без проблем вести бізнес і здавати звіти. Це довідкова і облікова система, відправка звітів через інтернет, консультації експертів. iFin працює цілодобово.

Made in Ukraine.png

ISPRO


Система ISpro – це українська програма від компанії-розробника “Інтелект-Сервіс”, створена для автоматизації управління підприємствами та бюджетними організаціями різного профілю.
Закладені в ній принципи допомагають оптимізувати всі основні процеси роботи підприємства від управління логістикою і складськими ресурсами до ведення бухгалтерії та податкового обліку.

MasterBuh.png

MASTER:БУХГАЛТЕРІЯ

АКЦІЯ!
Індивідуальні ціни по переходу з 1С, розстрочка!

MASTER:Бухгалтерія - програмний продукт для ведення бухгалтерського та податкового обліку на підприємствах малого та середнього бізнесу і комунальних підприємствах. 
Функціональність бухгалтерської програми дозволяє вести більше 95% первинних документів у місцях їх виникнення, автоматично формувати бухгалтерські проводки по заздалегідь налаштованим шаблонами та формувати звіти за первинними документами.
Створений для українського ринку та відповідає чинному законодавству України. Доступний у хмарному і стаціонарному рішеннях.

SMARTFIN.jpg

SMARTFIN

АКЦІЯ! 
Знижка 30% за промокодом STOPRU

Онлайн-бухгалтерія SMARTFIN.UA - це хмарний сервіс для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, розрахунку зарплати та подання звітності для малого бізнесу. Розраховуйте заробітну плату, відпускні, лікарняні та інші виплати в кілька кліків, формуйте кадрові документи, автоматично заповнюйте та надсилайте звіти в контролюючі органи прямо з робочого кабінету. Працювати легко!

Аналоги до 1C/BAS Бухгалтерія: Clients
bottom of page