top of page

АЛЬТЕРНАТИВИ

до 1С:Управління виробничим підприємством / BAS Комплексне управління підприємством

Рішення для управління діяльністю малих та середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

УНІВЕРСАЛ ERP

Ми пропонуємо широкий спектр програмних рішень для автоматизації облікових і управлінських функцій сучасного підприємства. Для великих і для малих підприємств! Для PC або мобільних пристроїв!
У локальній мережі або в інтернет! Оберіть своє!

BJET ERP

БАЧИТИ БІЗНЕС ОНЛАЙН
Комплексне хмарне рішення
для розвитку та управління
бізнесом

CLOBBI

Перший сервіс Clobbi був створений в 2014 році для управління виробничим підприємством. Розробка велась на платформі ERP-системи IT-Enterprise.

DELOPRO

Система DeloPro орієнтована на швидкоростучі малі (стартапи) та середні компанії, бізнес яких – дистрибуція та гуртова торгівля, мережевий роздріб, вироюництво під замовлення, професійні послуги, системна інтеграція, управління проєктами.

Система DeloPro є перевіриним на практиці повнофункціональним та гнучким рішенням для управління територіально-розподіленим бізнесом, в основу якого покладені сучасні конфепції менеджменту.

ISPRO

Система ISpro – це українська програма від компанії-розробника “Інтелект-Сервіс”, створена для автоматизації управління підприємствами та бюджетними організаціями різного профілю.

Закладені в ній принципи допомагають оптимізувати всі основні процеси роботи підприємства від управління логістикою і складськими ресурсами до ведення бухгалтерії та податкового обліку.

IT-ENTERPRISE

IT-Enterprise — повнофункціональна ERP, MRPII, MES, APS, EAM, SCM, CR система, що охоплює всі сторони діяльності підприємства, а також забезпечує ефективне управління групою підприємств.
Вирішує завдання управління бізнесом, вдосконалюємо бізнес-процеси, налаштовуємо управління по вимірюваним параметрам

UGLA

Найкраща ERP/CRM UGLA
Це дуже потужне та гнучке ERP-рішення, яке легко використовувати та налаштовувати. Залиште свій email, і ми з Вами зв'яжемось.

1С:Управління виробничим підприємством / BAS Комплексне управління підприємством: Clients
bottom of page